Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny do wszystkich maszyn z naszej oferty handlowej. Naprawa może zostać dokonana w naszym punkcie serwisowym w Wierzchowiskach przy trasie Lublin-Piaski lub też istnieje możliwość wykonania naprawy u klienta, o ile dysponuje on odpowiednimi warunkami do przeprowadzenia naprawy.

Posiadamy nowoczesny, licencjonowany sprzęt diagnostyczny do maszyn o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego oraz doświadczoną kadrę mechaników. Nasi mechanicy oprócz wysokich kwalifikacji zawodowych posiadają także ogromne doświadczenie z zakresu obsługi i napraw kombajnów zbożowych, ciągników i maszyn rolniczych. Mechanicy uczestniczą w szkoleniach, które są przeprowadzane przez Producentów, dzięki czemu dysponują najświeższą wiedzą dotyczącą wykonywanej pracy – stąd też mogą być Państwo pewni dostępu do najlepszego serwisu i wsparcia z naszej strony. Zaufaj profesjonalistom!

Zapraszamy do kontaktu z biurem serwisu

tel. 81 58-10-941
e-mail: serwis@mrmz.pl

Części zamienne

Oferujemy części zamienne do wszystkich maszyn z naszej oferty handlowej, zarówno do maszyn nowych, jak również maszyn starszej generacji. Regularnie rozszerzamy ofertę części zamiennych do innych marek spoza naszej oferty podstawowej – również zamienniki.

Na specjalnej stronie dostep.korbanek.pl, po zalogowaniu uzyskają Państwo dostęp do serwisu internetowego firmy KORBANEK Sp. z o.o., który zapewnia:

– e-sklep – możliwość sprawdzenia cen, dostępności i zamówienia części zamiennych
– pobrania katalogów, instrukcji obsługi i innych przydatnych materiałów
– zarejestrowania swojej maszyny w celu weryfikacji części zamiennych

W e-sklepie firmy KORBANEK Sp. z o.o. oferowanych jest aktualnie ok 700 000 pozycji części zamiennych z podanymi cenami detalicznymi i informacją czy towar jest dostępny.

Bywa, że klienci mają problem z dodzwonieniem się do sklepu bo np. w sezonie wielu klientów telefonuje w jednej chwili, jest dzień wolny od pracy czy jest już po prostu za późno, a tu:
– o dowolnej porze dnia,
– nieistotne czy jest to sobota, czy niedziela,
– nieistotne czy to jest późny wieczór, czy noc,
– bez oczekiwania na połączenie telefoniczne ze sprzedawcą
– bez żadnych kosztów połączenia i natychmiast

Klient w serwisie e-sklepu KORBANEK może sprawdzić:
– czy część zamienna jest w magazynie,
– ile kosztuje,
– od razu może zamówić i ustalić miejsce i sposób odbioru.
– klient może też zamówić w e-sklepie i przyjechać do punktu sprzedaży po uszykowany już towar.

Przy zamawianiu części klient może:
– od razu zapłacić z góry przez www.platnosci.pl (przelewem lub kartą),
– albo zaznaczyć płatność przez pobranie w momencie dostawy,
– albo klienci, którzy mają umowy o współpracy zapłacą przelewem zgodnie z umową,
– albo jeśli klient zdecydował się na zakup i odbiór własny w punkcie sprzedaży to może zapłacić osobiście w kasie sklepu.

Na zamówiony w e-sklepie towar klient w bardzo krótkim czasie otrzyma mailem i (lub) telefonicznie potwierdzenie warunków realizacji zakupu.

E-sklep

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem części zamiennych

tel. 81 58-10-222
czesci@mrmz.pl