Pług Lite klasy super lekkiej posiada jednoczęściową odkładnicę o wysokości 56 cm z możliwością hydraulicznego ustawienia kierunku odśnieżania lewo/prawo. Konstrukcja została dodatkowo wzmocniona żebrami w 4 miejscach, co zwiększa jego odporność na uszkodzenia. Sprężynowo uchylana odkładnica pozwala na omijanie większości przeszkód
na chodnikach i alejkach. Trójkątny zaczep komunalny umożliwia montaż na większości mniejszych komunalnych ciągników. Innowacyjny system kopiowania zapewnia stabilną pracę nawet na dużych nierównościach.

Pług Smart 220 4×4 jest pługiem jednolemieszowym przeznaczonym do samochodów terenowych z napędem 4×4. Służy do odśnieżania dróg, chodników, placów parkingowych i innych obiektów. Pług wyposażony jest w gumową listwę zgarniającą dopasowującą się do nierówności terenu oraz zabezpieczenie sprężynowe listwy zgarniającej. W standardzie pług posiada również oświetlenie obrysowe LED oraz stopkę podporową. Możliwa jest agregacja z każdym samochodem terenowym. Unoszenie pługu odbywa się przy pomocy wyciągarki samochodowej.

Dane techniczne