O firmie

Przedmiotem działalności firmy Maszyny Rolnicze Mariusz Zdunek jest sprzedaż maszyn rolniczych. Naszym Klientom zapewniamy także szeroki asortyment oryginalnych części zamiennych oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Firma powstała w 2001 roku i od początku swej działalności związana była z Domem Handlowym Henryki i Pawła Korbanków (teraz Korbanek Sp. z o.o.). W 2004 roku powstał punkt obsługi klientów w miejscowości Wierzchowiska Drugie (przy trasie Lublin – Zamość). Swoim zasięgiem działania obejmujemy obszar około 150 km wokół Lublina, współpracując zarówno z gospodarstwami indywidualnymi, jak również z wielkoobszarowymi firmami produkcyjnymi.

Stale powiększa się grono naszych klientów – jednocześnie zwiększa się populacja maszyn z naszej oferty, dlatego aby zapewnić wysoki poziom obsługi, zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszego budynku. W 2010 roku zostały dobudowane dwa skrzydła: jedno stanowi sklep części zamiennych, drugie zaś to dodatkowe pomieszczenia serwisowe.

W ciągu kilku lat działalności zdobyliśmy doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi klientów branży rolniczej. Oferujemy pomoc w planowaniu inwestycji związanych z zakupem sprzętu rolniczego: nasi przedstawiciele doradzą w doborze maszyn do specyfiki gospodarstwa; współpracujemy z profesjonalną firmą realizującą projekty z zakresu dotacji unijnych; finansowaniem inwestycji zajmują się nasi partnerzy oferujący szeroką gamę produktów finansowych.

Progres w branży rolniczej, skłania nas do ciągłego doskonalenia w zakresie obsługi oraz dostosowywania oferty do wymogów coraz bardziej zróżnicowanego rynku. Współpraca z firmą Korbanek Sp. z o.o. pozwala na stałe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry pracowniczej oraz zapewnia możliwość oferowania szerokiego asortymentu maszyn rolniczych najlepszych producentów krajowych oraz zagranicznych.