LS Serii PLUS zaprojektowano do prac wymagających doskonałych parametrów roboczych przy niskim zuzyciu paliwa. Ciągniki LS serii PLUS z olbrzymim powodzeniem wykorzystywane są w średnich gospodarstw rolnych wymagających wydajnego i oszczędnego ciągnika na długie lata lub jako ciągnik pomocniczy w dużych gospodarstwach rolnych. Jest idealnym rozwiązaniem do pracy z ładowaczem czołowym. LS serii PLUS sprawdzają się również w pracach komunalnych takich jak odśnieżanie, przy pielęgnacji zieleni miejskiej, terenów sportowych i rekreacyjnych.
Do napędu ciągników LS serii PLUS słuzą niezawodne i ekonomiczne silniki IVECO.

  • proporcjonalne wymiary ciągnika
  • nienaganna stylistyka
  • wraz ze zwiększeniem kabiny wzrósł komfort operatora
  • zaokrąglona i wąska linia dachu zapewnia nowoczesny design, ochronę przed promieniami słonecznymi
  • przestronne, szerokie i w pełni oszklone drzwi kabiny

Dopływ wysoko sprężonego (TURBO) i schłodzonego powietrza do silnika poprawia jego reakcję na wciśnięcie pedały gazu – reakcja jest natychmiastowa w każdych warunkach. A to poprzez wzrost momentu obrotowego przy ograniczonym zużyciu paliwa.

Nowa konstrukcja filtrów powietrza – zapewnia bezpieczeństwo pracy silnika oraz wydłuża okresy pomiędzy konserwacją i ich czyszczeniem. Do powyższych należy dodać bardzo dobry dostęp do filtra i chłodnic, co ułatwia wykonanie niezbędnych czynności konserwacyjnych.

Kabina oferuje niezakłócony spokój i komfort pracy poprzez odpowiednie jej wyciszenie, duże powierzchnie przeszklone, wydajną klimatyzację i ogrzewanie, oświetlenie wnętrza, przednią i tylną szybę z wycieraczką + spryskiwacz, lusterka boczne, system radio/CD wraz z wbudowanymi głośnikami.

eżeli operator wciśnie jednocześnie lewy i prawy hamulec, ciągnik automatycznie przejdzie z napędu 2 WD na 4 WD zwiększając reakcję hamulca a po jego puszczeniu zwiększa siłę uciągu.

Dźwignia nawrotna ułatwia zmianę kierunku jazdy – nie ma potrzeby korzystania z tradycyjnego sprzęgła – oszczędza to czas i wysiłek operatora.

Max 3 pary zaworów hydraulicznych zapewniają wygodną obsługę niemal każdej maszyny czy zestawu.

Bak o pojemności 80 l wystarcza na naprawdę długi okres pracy.

Duży, umieszczony z przodu ciągnika filtr powietrza zapewnia dobry dostęp i zapewnia dłuższą żywotność silnika.

Wyjątkowy system – gdy ciągnik zmienia kierunek jazdy, to unosi automatycznie narzędzia zawieszone z tyłu.

Podczas pracy z ładowaczem czołowym lub równiarką, dźwignia sterowania zapewnia większą wygodę i wydajność pracy. Przełącznik Auto-lift pomaga operatorowi łatwo podnieść narzędzia.

Zwiększona powierzchnia okien tylnych daje lepszy widok na tylny zaczep, podnośnik oraz WOM.

Proste w obsłudze przełączniki:
1. 2WD/4WD
2. blokada mechanizmu różnicowego
3. WOM auto / manual
4. tryb pracy / tryb jazdy

Wygodny przycisk Hi / Low nie wymaga użycia sprzęgła i ściśle współdziała z przekładnią F24 x R24 – zapewnia to szeroki zakres zmiany biegów (F40 x R40 z Creeper).

Bak o pojemności 100 l wystarcza na długi okres pracy.

Podczas pracy z ładowaczem czołowym lub równiarką, dźwignia sterowania zapewnia większą wygodę i wydajność pracy. Przełącznik Auto-lift pomaga operatorowi łatwo podnieść narzędzia.

Regulacja napędu WOM z kabiny operatora – spełnia Twoje oczekiwania do różnych zadań w dziedzinie.

Wszelkie dźwignie, przełączniki w zasięgu wzroku i jednej ręki operatora. Do tego wysoki poziom ergonomii i rozmieszczenia poszczególnych instrumentów sprawia, że już po chwili użytkowania ciągnika jego obsługa staje się intuicyjna.

Ochrona przed słońcem.

Fotel drugiej osoby

Tylne światła w technologii LED. Przyciski podnośnika na błotnikach są pomocne w czasie podczepiania różnych narzędzi.

Regulacja kierownicy poprawia kontrolę, redukuje zmęczenie i poprawia komfort operatora.