Firma LS Tractor wywodzi się z południowo koreańskiej grupy technologicznej LG. LS Mtron jest wiodącym koreańskim producentem ciągników od ponad 30 lat. Marka LS Traktor jest jedną z najdynamiczniejszych marek ciągnikowych na świecie. Firma specjalizuje się w produkcji ciągników kompaktowych o mocy 23 – 100 KM.

Doskonałe parametry pracy, wysoka trwałość i niezawodność produktów marki LS zostały docenione przez szeroką rzeszę użytkowników na wymagających rynkach Ameryki Północnej, Australii i Nowej Zelandii oraz w wielu krajach Europy zachodniej oraz środkowej i wschodniej. Ekonomiczne i trwałe silniki Mitsubishi gwarantują niskie koszty eksploatacji oraz długi okres bezawaryjnego użytkowania. Produkcja zakładów LS wynosi ponad 40 ooo sztuk ciągników rocznie i stale rośnie. Ciągniki LS sprawdzają się w pracach komunalnych, takich jak odśnieżanie, zamiatanie nawet wąskich chodników i alejek oraz przy pielęgnacji zieleni miejskiej, terenów sportowych, rekreacyjnych, pól golfowych i boisk piłkarskich.

Z olbrzymim powodzeniem wykorzystywane są w sadach, plantacjach roślin jagodowych, szkółkach, szklarniach, uprawach warzyw oraz jako ciągnik pomocniczy w gospodarstwach rolnych.

Dostępne modele ciągników LS: