Stoisko firmy Korbanek Spółka z o.o. podczas wystawy w Szepietowie

W imieniu firmy KORBANEK oraz lokalnych dealerów chcielibyśmy podziękować Państwu za odwiedzenie naszego stoiska podczas wystawy w Szepietowie w dniach 23-24.06.2018
Podczas targów odbyło się wiele interesujących i owocnych spotkań zarówno z naszymi dotychczasowymi klientami, jak również mieliśmy okazję poznać nowych i potencjalnych klientów. Nasza nowa oferta spotkała się z Państwa dużym zainteresowaniem. Pomimo kapryśnej pogody frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok

Czytaj więcej

 Maschio Gaspardo – zwiedzanie z dealerami

Firma Maschio Gaspardo chętnie chwali się swoimi nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi. Nie inaczej było przy okazji spotkania dealerów tej marki z Polski – w dniach 7-9 maja można było się z bliska zapoznać z pokaźnym potencjałem produkcyjnym włoskiego potentata na rynku maszyn rolniczych.

(więcej…)

Czytaj więcej

Opolagra

Targi Opolagra to ponad 400 wystawców i 45 hektarów powierzchni. To jedna z największych wystawa w Polce jak i Europie będą nie powtarzalną okazją dla wszystkich rolników z południowej polski by zobaczyć, zwiedzić i zapoznać się z aktualną ofertą rynku maszyn rolniczych. Frekwencja z roku na rok jest coraz większa a w zeszłym było to ponad 45 tysięcy odwiedzających. Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko. W tym roku zaskoczymy Was wieloma zmianami w naszej ofercie, która jest teraz jeszcze lepiej dostosowana do Polskiego rynku. Zapraszamy !

(więcej…)

Czytaj więcej

Zapraszamy na Targi Zielone Agro Show w Ułężu w dniach 26-27 maja 2018!

ZIELONE AGRO SHOW to wystawa, która na stałe wpisała się do kalendarza imprez wystawienniczych. Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Jest to obowiązkowa wystawa dla każdego hodowcy bydła aby zobaczyć nowatorskie rozwiązania w branży mleczarskiej oraz w produkcji pasz zielonkowych.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska!

 

Poniżej film wideo z ubiegłorocznej edycji targów. Wystawa odbywa się w tym samym miejscu, czyli Moto Park Ułęż.

Czytaj więcej

Nowości w firmie SaMasz

Przy zbiorze zielonki na sianokiszonkę, a zwłaszcza na siano, jak najszybsze przesuszenie roślin ma kluczowe znaczenie. Dlatego ważną rolę w pozyskiwaniu tych pasz odgrywają m.in. przetrząsacze. Interesujący asortyment w tym zakresie oferuje firma SaMASZ, produkująca 8 modeli o szerokości roboczej od 4,4 do nawet 12 m. (więcej…)

Czytaj więcej

Czy Rostselmash zaleje Europę kombajnami?

Na tak postawione pytanie trudno w tym momencie jednoznacznie odpowiedzieć, ale jedno jest pewne: potencjał fabryki Rostselmasha daje ku temu wszelkie możliwości, o czym mogliśmy się przekonać, odwiedzając fabrykę firmy w Rostowie nad Donem. (więcej…)

Czytaj więcej

Targi AGROPARK w Lublinie zakończone!

Targi AGRO-PARK w Lublinie zakończone, a sezon rolniczy rozpoczęty!

Po raz kolejny w historii Targów AGRO-PARK w Lublinie padł rekord. Dwudniowe wydarzenie spotkało się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony branży rolniczej. W tym roku liczba zwiedzających Targów AGRO-PARK w Lublinie wyniosła 27.358.

(więcej…)

Czytaj więcej

Spotkajmy się na targach AGROTECH Kielce

AGROTECH KIELCE to największe w Polsce i Europie Środkowej targi nowoczesnych maszyn rolniczych organizowane w halach wystawienniczych. Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia sezonu właśnie na tej wystawie, która w tym roku odbywać się będzie w dniach od 16 do 18 marca.

(więcej…)

Czytaj więcej