Firma Ludwig Bergmann GmbH wywodząca się z Dolnej Saksonii – to średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne, które od ponad stu lat prowadzi działalność w dziedzinie produkcji maszyn rolniczych i budowy pojazdów. Bergmann jest jednym z wiodących producentów i dostawców zindywidualizowanej technologii dla profesjonalnych gospodarstw rolnych i firm – np. budowlanych czy transportowych. Główna przewaga konkurencyjna Bergmann to zindywidualizowane podejście do klienta i najwyższa jakość produkowanych maszyn.

Filozofia Bergmann to długoterminowe relacje z klientami – oparte na otwartości, uczciwości, zaufaniu i stabilności.

Wykorzystujemy całą naszą fachową wiedzę – i przekuwamy ją w postaci przekonującej jakości, innowacyjnej technologii, odpowiedzialnego działania, elastyczności, niezawodności i opłacalności – w produkt który będzie Ci służył na długie lata.

Sztandarowym produktem Begrmann są rozrzutniki obornika i innych materiałów, tj. wapno, pomiot kurzy, kompost, torf itd.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozrzutniki niemieckiego producenta BERGMANN, które charakteryzują się wysoką wydajnością, solidną konstrukcją, bezpieczeństwem użytkowania, bogatym wyposażeniem oraz atrakcyjną ceną. Stosunek możliwości jakie oferują, do kosztów ich zakupu, jest niezwykle korzystny. Z tego względu BERGMANN jest jednym z wiodących producentów tego typu sprzętu w Europie.

Rozrzutniki BERGMANN umożliwiają równomierny rozrzut obornika i innych materiałów na szerokość nawet 25 metrów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji w postaci kombinacji poziomych walców rozdrabniających i talerzy rozrzucających. Tego typu rozrzutnik talerzowy zapewnia także bardzo dokładne rozdrobnienie obornika.

Rozrzutniki BERGMANN wyróżniają się dużą wytrzymałością oraz bardzo solidną konstrukcją. Dotyczy to między innymi podwozia, którego rama została wykonana z wysokiej jakości stali. Dzięki temu jest ona bardziej wytrzymała i odporna na uszkodzenia, a także odporna na korozję.

W naszej ofercie znajdują się także rozrzutniki w wersji z wymiennymi nadwoziami. Pozwala to zwiększyć funkcjonalność tego typu maszyn. Rozrzutnik obornika z wymiennym nadwoziem może zostać wyposażony w dodatkowe nadwozie, na przykład przyczepy objętościowej.