Siew bezpośredni – test siewnika ARBOS DIREKTA

Zastanawialiście się Państwo nad technologią wysiewu bezpośredniego? Oto nasza propozycja – siewnik ARBOS DIREKTA! Wiosna to również bardzo dobry okres na przetestowanie takiej maszyny. Zapraszamy do obejrzenia filmu z pracy ww. siewnika i oczywiście do zakupów w naszej firmie! (więcej…)

Czytaj więcej

Rozsiewacz nawozów, agregat talerzowy czy siewnik zbożowy? SULKY – kompleksowa oferta!

SULKY – to nasza odpowiedź na potrzeby średnich i dużych gospodarstw rolnych wymagających wydajnych i niezawodnych maszyn do przygotowania gleby i siewu zbóż. Wieloletnia współpraca i sprzedaż maszyn SULKY pozwala nam stwierdzić, że są to najlepsze maszyny na świecie do zadań związanych z siewem nawozów, siewem roślin i przygotowaniem ziemi pod ten wysiew. Przekonajcie się Państwo o tym sami! (więcej…)

Czytaj więcej

KORBANEK i MRMZ na targach AGROTECH Kielce 2019

W dniach 15-17 marca 2019 roku w Kielcach miały miejsce coroczne targi rolnicze AGROTECH. Dla firmy Korbanek rok 2019 i wydarzenia w nim przemijające mają szczególne znaczenie – w tym roku firma obchodzi 30-lecie swojej działalności. Na targach AGROTECH Kielce prezentowaliśmy Państwu same nowości z naszej szerokiej oferty. Oczywiście dominujące pozycje w ekspozycji miały maszyny rolnicze takich producentów jak ARBOS, Rostselmash, Faresin. Prezentowaliśmy również inne marki.  (więcej…)

Czytaj więcej

Zapraszamy na wystawę Agrotech Kielce w dniach 15-17.03.2019 roku!

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to ćwierć wieku historii i transformacji polskiego rolnictwa. Największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane w halach wystawienniczych i największe w Polsce targi, spośród wszystkich branż gospodarki – już te dwa fakty czynią z targów AGROTECH w Kielcach miejsce, które każdy rolnik powinien obowiązkowo odwiedzić, by opłacalnie zarządzać swoim gospodarstwem! (więcej…)

Czytaj więcej

30-letnia historia firmy KORBANEK – największego dealera maszyn rolniczych w Polsce!

Firma KORBANEK z Tarnowa Podgórnego w tym roku obchodzi 30-lecie swojej działalności. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do obejrzenia i wysłuchania krótkiego materiału filmowego o działalności tej firmy w przestrzeni ostatnich 30 lat, a więc okresu silnych przemian gospodarczych, kapitałowych w Polsce oraz w jaki sposób KORBANEK wpłynął na rozwój krajowego rolnictwa, w tym rynku nowych i używanych maszyn rolniczych. (więcej…)

Czytaj więcej