Nowy ARBOS ADVANCED

Z przyjemnością informujemy Państwa, że nowy ARBOS serii 5000 w wersji ADVANCED jest już dostępny w sprzedaży. ADVANCED to zupełnie nowy poziom wyposażenia – nowa przekładnia, elektrohydrauliczny rewers i wiele innych. Zapraszamy do obejrzenia poniższych filmów i trafnych zakupów! (więcej…)

Czytaj więcej

Kabina kombajnu Rostselmash RSM161 – system Adviser III

Poniżej przedstawiamy Państwu film z opisem najważniejszych elementów sterowania kombajnem zbożowym Rostselamsh RSM 161.

Kabina kombajny została zaprojektowana od podstaw, gdzie głównym wyznacznikiem dla projektantów i inżynierów była wygodna, komfort pracy. Wszystkie elementy sterujące znajdują się w zintegrowanym z siedziskiem prawym podłokietniku, kombajn posiada 10-calowy ekran dotykowy z systemem Adviser III – monitor wyświetla potrzebne operatorowi informacje i pozwala na ustawianie niezbędnych parametrów pracy. (więcej…)

Czytaj więcej

Zapraszamy na wycieczkę po fabryce Rostselmash!

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu nakręconego prywatną kamerą podczas zwiedzania fabryki kombajnów zbożowych i maszyn rolniczych Rostselmash/Versatile w Rostowie nad Donem. Materiał ten dowodzi indywidualne podejście do każdej maszyny oraz najwyższą jakość każdego podzespołu montowanego w kombajnach Rostselmash. (więcej…)

Czytaj więcej