Kombajny Rostselmash w akcji! Żniwa 2019!

Nie da się ukryć, że pogoda w tym roku nie rozpieszczała, okres wegetacji roślin w wielu miejscowościach wskazuje na wcześniejsze żniwa, plony zbóż również mogły nie być tak dobre, jak się spodziewano na początku sezonu. Nie mniej jednak jest to kolejny sezon kiedy możemy przyglądać się z uznaniem na oferowane kombajny Rostselmash – które jak twierdza dotychczasowi nabywcy – sprawują się świetnie, a nawet lepiej niż zachodnia konkurencja. Poniżej filmy z koszenia zbóż w 2019 roku. (więcej…)

Czytaj więcej

NOWA rewolucyjna SIECZKARNIA SAMOJEZDNA Rostselmash RSM F 2650

Długo oczekiwana, niebywale dopracowana i wydajna – nowa sieczkarnia samojezdna ze stajni Rostselmash już jest! Model RSM F2650 to maszyna, w której Rostselmash zawarł swoje tradycje, doświadczenia i najnowocześniejsze technologie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z testów nowej sieczkarni! I oczywiście do zakupów! (więcej…)

Czytaj więcej

Porównanie ciągników FENDT, Massey Ferguson i ARBOS

Zastanawiacie się Państwo może nad zakupem nowego lub używanego ciągnika rolniczego o mocy w przedziale 90-120 KM? W materiale filmowym prezentujemy krótki test-porównanie następujących ciągników rolniczych: FENDT (modele 312 Power i 312 Profi), Massey Ferguson (modele 4709 i 5710) oraz ARBOS (modele 5100 GL i 5115 GL) – czy takie porównanie w ogóle ma sens? …zapraszamy do zapoznania się z głównymi atrybutami tych maszyn (w poniższej tabeli) oraz obejrzenia materiału filmowego. (więcej…)

Czytaj więcej