Porównanie ciągników FENDT, Massey Ferguson i ARBOS

Zastanawiacie się Państwo może nad zakupem nowego lub używanego ciągnika rolniczego o mocy w przedziale 90-120 KM? W materiale filmowym prezentujemy krótki test-porównanie następujących ciągników rolniczych: FENDT (modele 312 Power i 312 Profi), Massey Ferguson (modele 4709 i 5710) oraz ARBOS (modele 5100 GL i 5115 GL) – czy takie porównanie w ogóle ma sens? …zapraszamy do zapoznania się z głównymi atrybutami tych maszyn (w poniższej tabeli) oraz obejrzenia materiału filmowego. (więcej…)

Czytaj więcej

Opinie Rolników o kombajnach zbożowych Rostselmash VECTOR i ACROS

W mediach znajdziecie Państwo całą masę opinii, komentarzy, ocen w zasadzie każdej maszyny rolniczej, ale najbardziej rzetelną ocenę każdego produktu wystawiają ich bezpośredni użytkownicy. Tak też było w przypadku klienta firmy KORANEK, który w ubiegłym roku zdecydował się na zakup nowego kombajnu Rostselmash ACROS, którym przepracował już żniwa w 2018 roku, a co jeszcze ważniejsze miał porównanie z kombajnami zachodniej konkurencji, uważanymi powszechnie za maszyny wysokiej klasy. Zgodnie z przedstawioną opinią – zakupiony kombajn Rostselmash niczym nie ustępuje zachodniej konkurencji, a wręcz przeciwnie – góruje wydajnością i relacją ceny do wysokiej jakości produktu. Podobną opinię wystawili właściciele kombajnu Rostselmash VECTOR. Dodatkowo nowi posiadacze byli pozytywnie zaskoczeni niskim zużyciem paliwa (jak się okazało niższym niż u konkurencyjnych kombajnów zachodnich producentów). (więcej…)

Czytaj więcej

Siew bezpośredni – test siewnika ARBOS DIREKTA

Zastanawialiście się Państwo nad technologią wysiewu bezpośredniego? Oto nasza propozycja – siewnik ARBOS DIREKTA! Wiosna to również bardzo dobry okres na przetestowanie takiej maszyny. Zapraszamy do obejrzenia filmu z pracy ww. siewnika i oczywiście do zakupów w naszej firmie! (więcej…)

Czytaj więcej