» LEMKEN

 

Specjalista w profesjonalnej uprawie

Lemken - producent maszyn do uprawy gleby, siewu oraz ochrony roślin- obecnie zatrudnia ponad 1000 osób na całym świecie. Firmę prowadzi szóste i siódme pokoleniu rodziny LEMKEN. Główna siedziba znajduje się w Alpen, niemieckim mieście położonym w Dolnej Nadrenii w odległości ok 50 km na północny-zachód od Düsseldorfu. LEMKEN produkuje ponad 13000 maszyn rocznie przy obrotach sięgających 266 milionów € w 2011 roku. wiodących firm w Europie. Firma posiada 40% udział w rynku pod względem sprzedaży pługów oraz kultywatorów przez co jest niekwestionowanym liderem na rynku niemieckim.Sprzęt rolniczy marki LEMKEN można rozpoznać nie tylko po niebieskim kolorze, ale przede wszystkim po tym, jak pracuje na polu. Narzędzia do uprawy roli doskonale przygotowujące glebę do wysiewu. Siewniki stwarzające podstawę wysokich plonów.


Co może zaoferować Ci LEMKEN?


Dlaczego warto wybrać elektronikę firmy LEMKEN?

Od ponad dziesięciu lat opracowujemy przyszłościowe rozwiązania elektroniczne dla maszyn rolniczych. Powstają one w ścisłej współpracy z ludźmi, którzy używają ich w codziennej pracy – rolnikami i przedsiębiorcami z całego świata. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują do pomyślnego prowadzenia gospodarstw rolnych.
 
Chroń swoją plantację!

Skuteczne metody ochrony roślin to jeden z najważniejszych czynników warunkujących udane zbiory. Innowacyjne i wydajne opryskiwacze polowe wspierają producentów roślin w skutecznym radzeniu sobie z wyzwaniem jednoczesnej redukcji kosztów, zwiększenia plonów i dbałości o środowisko naturalne.

Firma LEMKEN posiada w ofercie opryskiwacze odpowiednie do różnych zastosowań. Niezawodne, łatwe w obsłudze i gwarantujące dokładną aplikację. O pojemności zbiornika od 900 do 6000 litrów i szerokości belki od 12 do 39 metrów. Tym samym oferta opryskiwaczy zawieszanych i zaczepianych firmy LEMKEN należy do najbogatszych na rynku.
 
Z myślą o perfekcyjnych wschodach

Ekonomia, precyzja, ogromna objętość: tak przedstawia się technologia siewu rzędowego LEMKEN. Zapewnia doskonałe rozprowadzanie materiału siewnego, zarówno przy uprawie konwencjonalnej, jak i uproszczonej.

Siewniki rzędowe LEMKEN można połączyć z ciągnikiem poprzez zawieszenie, zaczepienie lub półzawieszenie. Szerokości robocze wynoszące od 2,5 do 12 metrów tworzą idealne warunki do ekonomicznego zastosowania we wszystkich typach gospodarstw. Pojemność zbiornika od 650 do 5800 litrów zapewnia dużą wydajność maszyn. Poznaj zalety naszych siewników mechanicznych i pneumatycznych oraz zestawów uprawowych, które odpowiadają na zapotrzebowania gospodarstw i przedsiębiorstw rolnych na całym świecie.
 
Pozwalamy Twojej glebie oddychać

W kwestii przyszłościowych rozwiązań z zakresu uprawy roli LEMKEN zawsze jest o krok do przodu. Nasze pługi, wały dogniatające, kultywatory, krótkie brony talerzowe i brony wirnikowe, na życzenie dostępne również z innowacyjnymi systemami elektronicznymi, łączą wygodę obsługi z maksymalnym bezpieczeństwem pracy. Zarówno przy uprawie metodą konwencjonalną, jak i uproszczoną.
 
Myślimy przyszłościowo

Jako Agrovision Company robimy wszystko, aby nasi klienci mogli prowadzić gospodarstwo w komfortowy, wydajny i zrównoważony sposób.

Dzięki trzymaniu się tej zasady staliśmy się liderem technologicznym w zakresie techniki rolniczej. Stała się ona podstawą wielu innowacji, które obecnie w znacznym stopniu przyczyniają się do usprawnienia procesów pracy rolników i przedsiębiorców.
 
Zdecydowana przewaga - części zamienne i serwis firmy LEMKEN

Urządzenia firmy LEMKEN spełniają najwyższe wymagania. Zapewniamy to, dbając o bezkompromisową jakość, ale także dzięki serwisowi, który faktycznie zasługuje na tę nazwę. Nasi klienci czerpią z tego korzyści przez cały okres użytkowania swoich urządzeń LEMKEN. Jest to możliwe dzięki oryginalnym częściom zamiennym i roboczym w jakości OEM, sprawnej logistyce i rozległej sieci placówek serwisowych.
 Chciałbyś wiedzieć więcej o nas?
 
Kto stoi za firmą LEMKEN?

Firma rodzinna LEMKEN to jeden z czołowych dostawców profesjonalnego sprzętu rolniczego na świecie. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości, wydajne i dostępne w wielu wariantach urządzenia do uprawy roli, wysiewu i ochrony roślin.

Głównym celem wszystkich naszych działań jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań.
   - LEMKENlive - zobacz nas na YouTube!