» Automatyczny System Podawania JEANTIL

 
Automatyczny System Podawania/Karmienia Jeantil

System Automatycznego Karmienia JEANTIL został wyróżniony na SIMA Innovation Awards 2013 srebrnym medalem.  
  Automatyczny System Karmienia Jeantil obejmuje przygotowanie pasz, ich mieszanie, przygotowywanie racji i rozmieszczenie ich dla zwierząt z wykorzystaniem samodzielnego napędu. System stworzony do wszelkich rodzajów pasz (trawy na kiszonkę, kukurydza na kiszonkę, różne suplementy, mąki i granulaty). Ruchami robota zarządza komputer, podobnie jak zarządzanie mieszaniem składników pasz, ich dystrybucję i oddzielnie - odrębnie dla każdego stanowiska odbywa się za pomocą komputera (np. laptopa ze specjalnym oprogramowaniem).
  System Automatycznego Karmienia Jeantil jest bardzo elastyczny, pozwala w ekonomiczny i oszczędny sposób wykonywać prace wykonywane dotychczas przez szereg maszyn. System składa się z:

- urządzeń do przygotowywania i mieszania pasz;

- urządzenia sterującego - rozwijanego przez użytkownika, wystarczy domowy laptop i wiedza o gospodarstwie, inwentarzu;

- autonomicznego robota rozprowadzającego racje żywienia dla zwierząt wg zadanych kryteriów - w sposób automatyczny poruszając się samodzielnie po Państwa gospodarstwie.
   Automatyczna dystrybucja pasz
  System podsuwania karmy wyręcza rolnika z ciężkiej i żmudnej pracy. System pilnuje odpowiednich dawek i czasu podawania karmy, przez co karmienie staje się systematyczne, bezpieczne i szybkie
  Oprogramowanie Jeantil - pełna kontrola systemu na wszystkich etapach przygotowania i rozprowadzania pasz