» Fella

 
FELLA Maszyny zielonkowe – Kosiarki będnowe i dyskowe, zgrabiarki, przetrząsacze - maszyny rolnicze do zbioru zielonek to specjalność niemieckiej firmy FELLA. Wieloletnie doświadczenie oraz stosowanie w produkcji wysokiej jakości materiałów zaowocowało produkcją maszyn zielonkowych o najwyższej jakości i światowej renomie. Niezawodne maszyny do koszenia trawy - kosiarki dyskowe lub kosiarki bębnowe oferujemy Państwu o różnej szerokości roboczej w zależności od potrzeb gospodarstwa.

Kosiarki FELLA mogą być wyposażone w kondycjoner lub inaczej nazywany spulchniacz. Do przetrząsania trawy i siana, FELLA oferuje przetrząsacze karuzelowe. Kolejnym ogniwem w zbiorze siana jest zgrabiarka, która służy do formowania pokosów. Zgrabiarki karuzelowe występują z jednym, dwoma i czteroma wirnikami zgrabiającym.


Zapraszamy do zapoznania z bogatą ofertą maszyn rolniczych FELLA!


Silne, solidne i niezawodne: kosiarki bębnowe RADON doskonale nadają się do efektywnego uzyskiwania wysokiej jakości paszy — nawet w najcięższych warunkach. Dokładne cięcie oraz duża przepustowość paszy zapewniają optymalne odkładanie zielonki w postaci luźnego, równo uformowanego pokosu. Również w przypadku dużych ilości zielonki koszenie przebiega sprawnie i bez zapychania kosiarek bębnowych RADON. Dostępne są w wersjach z montażem tylnym lub czołowym.


Profesjonalne, wydajne i ekonomiczne — te właściwości w szczególny sposób wyróżniają kosiarki dyskowe FELLA RAMOS. Nadają się doskonale do zastosowań we wszystkich regionach i wszystkich warunkach zbiorów. Dokładne cięcie zapewnia pozyskiwanie wysokiej jakościowo i czystej paszy. Trwała konstrukcja jest tak samo oczywista, jak niewielki wysiłek związany z konserwacją.


Szybciej do lepszej paszy: Oba tylne kondycjonery firmy FELLA: TAURUS 275 D i TAURUS 285 D, nadają się idealnie do zastosowań z kosiarką czołową FELLA do efektywnego zbierania zielonki, głównie na terenie górzystym. Dzięki temu użytkownik bezpiecznie i szybko otrzyma suchą paszę wysokiej jakości.


Optymalne przemieszanie zielonki i znakomite roztrząsanie wyróżniają szeroką ofertę przetrząsaczy siana ATHOS firmy FELLA. FELLA zawsze znajdzie perfekcyjny przetrząsacz siana do wszystkich obszarów i celów zastosowań, czy to przetrząsacze siana Alpin do zastosowań w terenie górskim, czy profesjonalne przetrząsacze siana z podwoziem transportowym do dużych gospodarstw. Zdobywane od 1932 roku kompetencje w dziedzinie techniki przetrząsania siana odzwierciedlają się w dzisiejszych konstrukcjach oraz niezawodności grupy produktów ATHOS.


Wspólnymi cechami zgrabiarek FELLA JURAS są solidna konstrukcja, łatwa obsługa i doskonała jakość zgrabiania. W ofercie produktów FELLA znajduje się zgrabiarka do każdego zastosowania, od zgrabiarki jednowirnikowej do terenów górskich po profesjonalne zgrabiarki czterowirnikowe dla przedsiębiorstw usługowych. Firma FELLA połączyła dziesięciolecia doświadczeń z najnowszymi wynikami badań i opracowała na ich podstawie szeroką gamę produktów o praktycznych korzyściach dla każdego użytkownika.