» RABE

 

Firma RABE AGRI znana pod nazwą RABEWERK powstała w 1889 roku i specjalizowała się w produkcji pługów. W ciągu ostatnich 40 lat RABE AGRI rozwinęło produkcję maszyn uprawowych, bron wirnikowych, siewników i siewników do wysiewu uproszczonego. W ciągu ostatnich trzech lat RABE AGRI, zatrudniające 180 osób, osiągnęło obroty rzędu 30 milionów euro, z czego 60% to eksport.

Nazwa RABE AGRI znana jako RABEWERK po przejęciu przez firmę GREGOIRE-BESSON zmienia nazwę na RABE. Ta marka jest znana dzięki niezrównanej jakości produkowanych maszyn.

Sprawdź możliwości maszyn RABE! Zapraszamy do odwiedzenia kanału YouTube poświęconego maszynom RABE


Pługi Rabe mają w swojej ofercie 2 typy zabezpieczenia przeciążeniowego - non-stop hydrauliczne i śrubowe, co pozwala dobrać pług do wymagań każdej gleby. W zależności od mocy ciągnika 80 - 270 KM, pługi zawieszane RABE mogą być wyposażone w 3 do 6 korpusów.
     

Pługi półzawieszane Rabe, podobnie jak pługi zawieszane, posiadają 2 typy zabezpieczeń przeciążeniowych - non-stop hydrauliczne i śrubowe. W zależności od mocy ciągnika 162 - 400 KM, pługi RABE mogą być wyposażone od 5 do 12 korpusów.
     

Agregaty uprawowe RABE dzielą się na talerzowe, zębowe, zębowo-talerzowe oraz brony wirnikowe. Dzięki swojej solidnej budowie i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym maszyny RABE znajdują zastosowanie we wszystkich gospodarstwach rolnych, w związku z tym nawet najcięższe warunki glebowe nie są dla nich przeszkodą.
     

Brony wirnikowe RABE Corvus PKE i VKE są uniwersalnymi narzędziami. Wyróżniają się wyjątkowo mocną budową i stabilnością. Dlatego nadają się szczególnie dobrze do pracy na glebach ciężkich i kamienistych. Brony Corvus PKE i VKE występują w szerokościach roboczych od 2,50 m do 8,00 m. Dedykowanę są do ciągników o mocy do 250 KM (Corvus PKE) i do ciągników o mocy do 380 KM (Corvus VKE).
     

Dzięki spluchnianiu gleby za pomocą spulchniaczy RABE osiągnięcie Państwo nieporównywalną szczelinowatość. Wpłynie to zarówno na lepsze napowietrzenie, nawodnienie gleby, co przede wszystkim mocniejszy system korzeniowy uprawianych roślin.
     

  Wykorzystaj w pełni możliwości Twojego ciągnika - wały i narzędzia czołowe RABE - światowy wyznacznik tej klasy maszyn.
     

W ofercie siewników zbożowych RABE dostępne są modele mechaniczne zawieszane, mechaniczne nabudowane oraz pneumatyczne. Siewniki mogą współpracować, w zależności od modelu i rodzaju, z agregatem biernym, z agregatem talerzowym lub z broną wirnikową tworząc w ten sposób agregat uprawowo-siewny.
     

                     Rozsiewacze nawozów RABE - bezkonkurencyjna jakość i precyzja