» Zespoły żniwne GRAIN SYSTEM

 

NOWE SKLADANE ZESPOŁY ŻNIWNE

Nowe zespoły zniwne Grain System Evo posiadaja wszelkie zalety składanych zespołów zniwnych bez utraty korzysci oferowanych przez stałe zespoły ýniwne: sa szybkie i niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach zbioru zbóz, skracaja czas jałowy oraz zwiekszaja wydajnosc az do 30%.
Moga byc stosowane do kombajnów zboýowych o najwiekszych mocach. Sa kompaktowe i bezpieczne na drogach oraz umozliwiaja szerokosc ciecia do 7 m.

 
ZWIEKSZENIE WYDAJNOSCI

Zespoły zniwne “Grain System EVO” GS480, GS530, GS600, GS640 i GS700 mozna natychmiast dostosowac do wszelkiego typu kombajnów i spełniaja oczekiwania najbardziej wymagajacych klientów, dokonujacych zbioru zbóz szybko i sprawnie we wszelkich warunkach pogodowych i srodowiskowych.
 
Przede wszystkim jest to idealne rozwiazanie dla tych wszystkich, którzy chca ograniczyc czas bezproduktywny, niezbedny dla holowania i demontazu wózka, jak ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych, stałych zespołów zniwnych, co moze zwiekszyc wydajnosc o około 30%.

 
OSTRE CIECIE BEZ PRZERW

 
Ostrza tnace posiadaja wyjatkowa ceche, która wyróýnia urzadzenia “Grain System EVO” sposród innych systemów składanych zespołów zniwnych.
W połozeniu roboczym urzadzenie jest zawieszone jako jedna całosc, bez przerw, co zapewnia równe i ostre ciecie na całej szerokosci roboczej przez cały czas.
    Sterowanie hydrauliczne z miejsca kierowcy

Obsługa przystawki bez wychodzenia z kabiny! Korzystając z oryginalnych przyrządów sterowniczych kombajnu i naciskając tylko jeden przycisk można całkowicie automatycznie rozłożyć i złożyć zespół żniwny. 
 

STABILNOSC, WIDOCZNOSC I BEZPIECZENSTWO JAZDY

Urzadzenia “Grain System” zapewniaja duze bezpieczenstwo jazdy i manewrowania zarówno na drogach, jak i w terenie wyboistym. Szerokosc złozonego urzadzenia wynosi 3 m tylko dla modeli GS480 EVO i GS530 EVO dla GS600 EVO wynosi 3,30 m, dla GS640 EVO wynosi 3,50 m, a dla GS700 3,90 m. Całkowita wielkosc ich wspornika wynoszaca tylko 1,78 m zapewnia nieporównywalnie dobra widocznosc. Nie mozna równiez nie wspomniec o tym, ýe ich ograniczona waga – pomiedzy 1920 a 2470 kg, w zaleznosci od modelu – nie tylko wpływa na stabilnosc, ale takze pozostawia mozliwosc załadunku kombajnu.

CORAZ AMBITNIEJSZY W PRACY

  • Duzy podajnik srubowy - 610 mm z palcami odprowadzajacymi na całej długosci.
  • Szerokosc ciecia 4,65 do 6,90 m w zaleznosci od modelu.
  • Naped z jednej strony urzadzenia, wyjatkowa cecha urzadzen z serii “Grain System EVO”.
  • Mała odległosc pomiedzy podajnikiem srubowym a tunelem podajnika zapewnia doskonałe podawanie bez wzgledu na stan produktu.
  • Naped hydrauliczny bebna za pomoca przekładni bezstopniowej z napedu kombajnu.
  • Mozliwosc zmiany nachylenia zespołu zniwnego w celu lepszej penetracji zboza lub pewnych rodzajów soi.
  • Ostrza tnace w połoýeniu roboczym sa zawsze zawieszone w jednym ciagu bez przerw. Ta unikalna cecha nowej serii zapewnia zawsze ostre równe ciecie wzdłuý całej szerokosci.
  • Sterowanie urzadzeniem 
PROSPEKT (w języku polskim) - naciśnij link i ściągnij dokument!