» Sulky


SULKY jest firmą rodzinną, fabryka znajduje się w północno-zachodniej części Francji, w Chateaubourg, niedaleko Rennes, w Bretanii. Firma została założona w 1936 roku przez Fabiena Burela, do dziś specjalizuje się w produkcji takich maszyn jak: rozsiewacze nawozów, siewniki zbożowe (mechaniczne i pneumatyczne), agregaty i agregaty uprawowo-siewne (bierne i aktywne). SULKY osiągnęło pozycję lidera na rynku rolniczym we Francji. Na naszym rynku maszyny te dostępne są od 1996 roku. W Polsce Generalnym Dystrybutorem maszyn SULKY od 1997 roku jest firma KORBANEK sp. z o.o.
SULKY jest dzisiaj przedsiębiorstwem zatrudniającym około 250 osób, to firma innowacyjna, niezależna i specjalizująca się w produkcji siewników zbożowych oraz rozsiewaczy nawozów. Fabryka zajmuje powierzchnię ok 20 000 m2. Optymalna organizacja nowoczesnego miejsca produkcji umożliwia połączenie skuteczności, jakości i ochrony środowiska.

W styczniu 2013 została utworzona przez Sulky nowa marka siewników do siewu uproszczonego i bezorkowego: SKY Agriculture.Kategorie produktów SULKY:
 
         
SIEWNIKI   AGREGATY    ROZSIEWACZE