» CAPELLOPrzez ponad pół wieku firma Capello rozwijała i nieustannie poprawia najlepiej pracujące maszyny żniwne na polach całego świata. Zarówno konstruowanie nowych maszyn jak i proces produkcji wykonywany jest nieustannie przez ludzi, którzy kochają to co robią i znają się doskonale na swojej pracy.

Jakość firmy Capello jest potwierdzona obecnością jej maszyn na wszystkich kontynentach. Wszędzie tam, gdzie uprawiana jest kukurydza, słonecznik, pszenica oraz inne zboża , firma Capello jest obecna dzięki sieci sprzedaży i serwisu, która gwarantuje zawsze doskonałą obsługę klienta, szybką pomoc, uprzejmość, życzliwość oraz gotowość do natychmiastowej reakcji.
     


Przystawki do zbioru kukurydzy i innych roślin CAPELLO doskonale zdają egzamin podczas pracy z kombajnami zbożowymi FENDT i MASSEY FERGUSON. Podczas kilkudziesięciu pokazów i wielu godzin testów wszystkie przystawki CAPELLO znakomicie się sprawdziły, zapewniły wysoką wydajność pracujących kombajnów i co najważniejsze, zyskały duże uznanie naszych klientów, którzy decydują się na doposażenie w nie swoich kombajnów.

Przystawki Capello:
Niezawodne i wytrzymałe przystawki do zbioru kukurydzy na ziarno serii Diamant charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji. Na całym świecie zbierają kukurydzę z ogromnych powierzchni pól. Przystawki dostępne w wersji sztywnej i składanej, wybór należy do Państwa. 
     
     
  Przystawki Quasar do zbioru kukurydzy na ziarno to efekt precyzyjnego projektu inżynierów i wielu długotrwałych testów polowych potwierdzających ich wydajność i trwałość. 
     
     
  Przystawka do słonecznika Helianthus wyposażona jest w bezrzędowy system tnący. Na całej szerokości maszyny rośliny są ścinane i zbierane, dzięki czemu nie ma potrzeby zachowania szerokości rzędów, które mogą wynosić od 40 cm do 75 cm. Wysokość pracy nagarniacza sterowana jest hydraulicznie z kabiny operatora. W konsekwencji, wysokość cięcia może być regulowana w zależności od kondycji i wysokości słonecznika. 
     
     
  Chcesz ograniczyć bezproduktywny czas, który tracisz na montaż i demontaż hederu? Rozwiązanie Grain System jest właśnie dla Ciebie! Opatentowany system Grain System EVO pozwala na rozłożenie zespołu żniwnego w zaledwie 50 sekund! Po skończonej pracy również potrzebujesz 50 sekund na złożenie hederu. 
     
Spartan - zaprojektowany z myślą o zbieraniu całych roślin przeznaczonych na paszę, w tym zbiór w połowie dojrzałości oraz zbiór wysokich plonów. Duże dyski zaprojektowano tak, aby obszar cięcia sąsiednich noży pokrywał się. Takie rozwiązanie gwarantuje idealne cięcie nawet w przypadku gęstych i wilgotnych upraw.