» PROMOCJE

Promocje cenowe nowych maszyn, oferty specjalne, atrakcyjne akcje upustowe, rabaty na wybrane kombajny zbożowe, ciągniki i maszyny rolnicze. Do tego oferty specjalne w zakresie okresu udzielanej gwarancji na maszyny, jak również atrakcyjna oferta finansowania fabrycznego. Tutaj znajdą Państwo wszelkie promocje z naszej bogatej oferty. Zapraszamy, to prawdziwa okazja!


Na wybrane maszyny oferujemy Państwu atrakcyjne Finansowanie AGCO:AGCO Finance dla ciągników Fendt


AGCO Finance dla ciągników Massey Ferguson


AGCO Finance dla kombajnów Fendt


AGCO Finance dla kombajnów Massey Ferguson
AGCO Finance dla maszyn zielonkowych Fella
   
   
Dodatkowo oferujemy Państwu:

od 15 czerwca każdego roku - do wyczerpania zapasów promocja na wybrane modele ciągników Fendt oraz Massey Ferguson. W zależności od modelu możliwy dodatkowy rabat fabryczny od 1.500 € do nawet 10.000 €,

od 15 lipca każdego roku - do wyczerpania zapasów promocja na przystawki do kukurydzy Capello,

od 15 listopada - promocyjna sprzedaż części zamiennych w ramach akcji "Zimowej” oferujemy specjalne rabaty na części do ciągników i maszyn z naszej oferty. Możliwe jest zamiana rabatu na wydłużony termin płatności - nawet do 4 miesięcy!
Szczegóły pod nr telefonu: 81 581-02-22 lub 604 138-199 (Tomasz Maciocha lub Bartłomiej Jóźwiakowski),

od 15 listopada do 15 lutego kolejnego roku - promocja na przedsezonowe serwisowanie kombajnów oraz naprawy pogwarancyjne ciągników rolniczych wykonywane przez nasz serwis - rabaty na części zamienne według należnych akcji sezonowych oraz specjalny 30% rabat na robociznę.
Szczegóły pod nr telefonu: 602 243-707 (Marcin Maciocha) lub 604 373-743 (Łukasz Zdunek).


ZAPRASZAMY !