» Massey Ferguson


Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.
Ciągniki Massey Ferguson zostały zaprojektowane w taki sposób, aby sprostać wymaganiom stawianym przez profesjonalnych rolników zajmujących się prowadzeniem gospodarstw uprawowych, mieszanych jak i zajmujących się hodowlą czy prowadzących firmy usługowe. Z szerokim wyborem zakresu mocy, przekładni, wersji wyposażenia kabiny, opcji układów hydraulicznych oraz prędkości WOM, ciągniki MF mogą być zaadaptowane do szerokiego wachlarza niestandardowych zadań dzięki praktycznym, prostym i niezawodnym rozwiązaniom.Kombajny zbożowe Massey Ferguson to maszyny reprezentujące najwyższy standard jakości, w których zastosowano sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z najnowszymi technologiami. Dzięki temu praca tymi maszynami jest niezwykle wygodna, a jej efekty godne pozazdroszczenia.Ładowarki Massey Ferguson reprezentują nowy poziom komfortu. Praca nimi to czysta przyjemność. Wszystkie wyposażone są w przekładnie hydrostatyczne zapewniające bezstopniową zmianę prędkości podczas pracy oraz zespół 4 zaworów proporcjonalny, dzięki którym możliwe jest wykonywanie 4 czynności na raz. Dowiedz się więcej a na pewno się nie zawiedziesz.Prasy zwijające Massey Ferguson. Dzięki ogromnemu doświadczeniu marki Massey Ferguson bazującym na informacjach zwrotnych z całego świata, inżynierowie skonstruowali prasy zwijające, które cieszą się dużym powodzeniem na rynku Europejskim w tym także Polskim. Ciągle rozwijana konstrukcja prasy cechuję się wysoką niezawodnością oraz wygodnym i przejrzystym interfejsem użytkownika.Prasy kostkujące Massey Ferguson produkowane są w Hesston w USA w fabryce, która zajmuje się produkcją pras kostkujących od 1947 roku. Od wielu lat ich produkty są również częścią marki Massey Ferguson.

Pomyśl ile możesz zyskać pracując prasą skonstruowaną przez zespół z wieloletnim doświadczeniem w konstrukcji dużych pras kostkujących. Ich produkty zostały sprawdzone przez tysiące użytkowników z USA oraz Europy.


Massey Ferguson... na lata!