» NOWOŚCI FENDTFirma Fendt stale poszerza swoją gamę produktów. W poniższych filmach przedstawiono osiągnięcia, innowacje i zamierzenia producenta najlepszych maszyn rolniczych na świecie. 

 
Poznaj najszerszą i najlepszą ofertę produktów Fendt na Agritechnica 2018 w hali 20 z opryskiwaczami Fendt, technologiami zbioru zielonek i paszy, prasami, kombajnami, rozdrabniaczami oraz standardowymi ciągnikami. Przyjrzyj się również nowym produktom Fendt na stronie agritechnica.fendt.com.


Oddaj swój głos na maszynę roku 2018!

Cztery innowacje Fendt mają szansę zdobyć zaszczytny tytuł w konkursie Machine of the Year Award!
Zagłosuj już teraz na swojego ulubieńca!


 


Fendt 900 Vario MT. Idealna symbioza.Ciągniki gąsienicowe Fendt 900 Vario MT łączą to, co najlepsze z obu światów: wyjątkowy układ napędowy Fendt VarioDrive i ponad 30-letnie doświadczenie koncernu AGCO w ciągnikach gąsienicowych.Fendt Rogator. Partner dla Profesjonalistów.Samobieżna seria opryskiwaczy Fendt Rogator 600 oferuje dużą objętość zbiornika i ogromną szerokość roboczą belki opryskowej. Najwyższej jakości wykonanie, niespotykana kontrola i wydajność maszyny, rewelacyjna kabina zapewniają kierowcy komfortowe miejsce pracy na długie godziny.
 


Fendt IDEAL. Kombajn zbożowy opracowany od czystego arkusza papieru - bez ograniczeń, aby osiągnąć najlepsze wyniki produktywnego zbioru. Gotowy sprostać dzisiejszym i jutrzejszym wymaganianiom profesjonalnego rolnictwa. Innowacyjny system omłotu, który sprawdza się w każdej uprawie i zapewnia najbardziej wydajną przepustowość i najczystsze ziarno w każdych warunkach. Zaufaj profesjonalistom - bezkompromisowa jakość i niezawodność - w naszym przypadku to nie są puste słowa!

Zapraszamy również do odwiedzenia strony ideal.fendt.com.

Technologia zbioru pasz Fendt. Innowacyjne produkty dla najlepszej jakości paszy.

Fendt oferuje kompleksowe rozwiązania do zbioru pasz. Oferta Fendt przedstawiona na Agritechnica 2017 obejmuje najwyższej jakości maszyny, tj. kosiarki, przetrząsarki, zgrabiarki, wozy zbierające. Do tego dochodzą sieczkarnie KATANA, prasy i inne. Poznaj nowe technologie zbioru pasz Fendt.

Agrirouter. Innowacyjne podejście Fendt do otwartej wymiany danych.


Do tej pory nie było możliwości, aby firmy posiadające mieszane maszyny wymieniały dane we flocie pojazdów i maszyn. Nowy Agrirouter™ Fendt upraszcza wymianę danych, a tym samym procesy operacyjne, przez co zmniejsza nakłady administracyjne i poprawia efektywność ekonomiczną gospodarstwa.Fendt e100. Nasze dążenie do przyszłości.Wraz z e100 Vario, Fendt wprowadza pierwszy w pełni praktyczny ciągnik akumulatorowo-elektryczny, który może być efektywnie używany przez cały dzień roboczy - i to bez ładowania akumulatorów.Cały świat Fendt: teraz na Instagramie i WhatsApp!


Wszystkie wiadomości z świata Fendt bezpośrednio na telefon komórkowy: w naszym biuletynie WhatsApp i na naszym kanale na Instagramie - nie przegap żadnych nowości! Zarejestruj się już teraz na stronie fendt.com/contact lub odwiedź naszą stronę na Instagramie instagram.com/fendt.global.