» ROSTSELMASH - pierwsze prezentacje maszynW związku z podpisaniem umowy dealerskiej między Korbanek sp. z o.o. a firmą ROSTSELMASH i wprowadzeniem do oferty sprzedaży kombajnów zbożowych, 4 sierpnia 2017 roku w siedzibie firmy Korbanek w Tarnowie Podgórnym odbyła się konferencja prasowa dla dziennikarzy. Omówione zostały szczegóły dotyczące współpracy. Dziennikarze mieli również okazję zwiedzenia firmy w Tarnowie Podgórnym: serwisu, magazynu części zamiennych. Popołudniu odbyła się także prezentacja i pokazy kombajnów zbożowych na polu, w czasie żniw. Zaprezentowane zostały modele ACROS 595 Plus, VECTOR 425 i RSM 161.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. 
 
Omówienie szczegółów dotyczących wprowadzenia kombajnów zbożowych ROSTSELMASH do oferty Korbanek sp. z o.o.    Prezentacja zalet i rozwiązań zastosowanych w kombajnach zbożowych ROSTSELMASH
 
  Wizyta profesjonalnego zaplecza serwisowego, tutaj są przygotowywane maszyny rolnicze przed wydaniem do docelowego klienta 
         
         
         
Wspólne zdjęcie: w tle biurowiec firmy oraz warsztaty serwisowe. Widoczne są również nowe kombajny ROSTSELMASH    Czas na pokazy polowe: kombajny zbożowe ROSTSELMASH VECTOR i ACROS gotowe do akcji żniwnej.    Kombajny zbożowe ROSTSELMASH VECTOR 425, ACROS 595 Plus i RSM 161 w akcji żniwnej! 
         
         
         

Kombajny zbożowe ROSTSELMASH VECTOR 425, ACROS 595 Plus i RSM 161 w akcji żniwnej!
 
  Kombajn zbożowy ROSTSELMASH VECTOR 425 w akcji żniwnej.
 
  Kombajny zostały zaprezentowane w czasie pracy na polu w Sokolnikach Wielkich k. Kaźmierza (woj. wielkopolskie). 
         
         
         
Kombajn zbożowy ROSTSELMASH ACROS 595 Plus 
 
  Jak widać, żniwa na niektórych polach dobiegają już końca. 
 
  Wysoka wydajność, dokładny zbiór, czyste zboże, łatwa obsługa kombajnu to zalety maszyn ROSTSELMASH. 
         
         
         

Z Rostowa nad Donem do Tarnowa Podgórnego pod takim tyłem pojawił się artykuł w magazynie Agro Profil prezentujący naszą nową ofertę kombajnów zbożowych marki Rostselmash. Zachęcamy do zapoznania się relacją. Poniżej artykuł w wersji PDF oraz film z pokazów w Sokolnikach Wielkich. Zapraszamy do zapoznania się z tymi materiałami.

Artykuł "Z Rostowa nad Donem do Tarnowa Podgórnego" - naciśnij link i ściągnij dokument.


W mokre żniwa rosyjskie kombajny deklasują zachodnią konkurencję. Pod takim tytułem ukazał się artykuł opisujący kombajny Rostselmash nowy produkt w ofercie naszej firmy. Szczególnie w tym roku możemy sobie uświadomić jak ważne jest by maszyna radziła sobie w każdych warunkach, nawet tych najtrudniejszy gdy pogoda nam nie sprzyja. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem. Poniżej znajduje się link do artykułu w formacie PDF oraz filmik z pokazów, które odbyły się w miejscowości Wierzchowiska II.

Artykuł "W mokre żniwa rosyjskie kombajny deklasują zachodnią konkurencję" - naciśnij link i ściągnij dokument.