» Kombajny zbożowe

 
Kombajny zbożowe Rostselmash - nowoczesne i bardzo wydajne maszyny charakteryzujące się agresywnym designem i bardzo dużą funkcjonalnością. W przeprowadzanych testach polowych kombajny Rostselmash wykazały się doskonałymi parametrami, a ich wyniki pracy w wielu przypadkach pozostawiały w tyle wszystkie maszyny konkurencji. Pod względem czystości wymłóconego ziarna i niskiego poziomu strat maszyny te nie mają sobie równych. Te czynniki w połączeniu z atrakcyjną, adekwatną do jakości ofertą zakupu sprawiają, że maszyny RSM cieszą się ogromnym zainteresowaniem na wszystkich rynkach świata.

Rostselmash VECTOR 425 - 225 KM

VECTOR jest najlepszym wyborem dla średnich i małych gospodarstw. Jego głównymi zaletami jest wysoka wydajność i prostota wykonania. 
     
Rostselmash ACROS - 333 KM

Wysoka produktywność, uniwersalność, dbałość o plon, łatwość dostosowania do własnych wymagań oraz komfort obsługi - to zalety, dzięki którym kombajny ACROS zostały docenione przez profesjonalistów na całym świecie. 
   
     
    Rostselmash RSM 161 - 380 KM

Kombajn zbożowy RSM 161 przeznaczony jest do zbioru wszystkich tradycyjnych upraw ziarnistych - zbóż, grochu, roślin oleistych i innych upraw.  
     
Rostselmash TORUM - 520 KM

TORUM - to silny kombajn zbożowy, jeden z najbardziej wydajnych na świecie. TORUM jest w stanie zbierać ponad 2000 hektarów różnych zbóż, zbierając 40 ton ziarna na godzinę i 300 ton na zmianę. 
   
     
     


 
ROSTSTELMASH NOVA - od maja 2018 roku w produkcji
To kombajn opracowany specjalnie pod potrzeby rodzinnych gospodarstw rolnych, w których w sezonie młóci się od 70 do 150 hektarów. Maszyna będzie prezentowana w listopadzie br. na targach Agritechnica w Hanowerze. W maju przyszłego roku ma ruszyć seryjna produkcja tego modelu.

Przeczytaj artykół o nowym kombajnie NOVA w Tygodniku Poradnik Rolniczy - naciśnij link.