» MF 6718S - Machine of the Year 2017

 

MF 6718 S - "Machine of the Year 2017" - w kategorii ciągnik o średniej mocy

Massey Ferguson ma zaszczyt ogłosić, że nasz ciągnik Massey Ferguson 6718S został nagrodzony tytułem "Machine of the Year 2017" - w kategorii ciągnik o średniej mocy! Głosowanie odbyło się na wystawie SIMA w Paryżu, gdzie jury składało się z przedstawicieli 17 wiodących w Europie czasopism rolniczych.

Thierry Lhotte, Wiceprezes i Dyrektor Zarządzający Massey Ferguson dla Europy i Bliskiego Wschodu mówił, że jest wstrząśnięty tak wspaniałą informacją, że MF otrzymał tak ważne wyróżnienie. "To prawdziwy zaszczyt uzyskując tak wielkie uznanie dla naszego ciągnika. Jestem bardzo dumny z całego zespołu w Beauvais, którzy zaprojektowali i zbudowali ten ciągnik i przyczynili się do jego sukcesu".
 

 "Z mocą 200KM MF 6718 S jest najmocniejszym ciągnikiem czterocylindrowym na rynku. To jest naprawdę wyjątkowe, że oferując najwyższą moc czterocylindrowego silnika, MF zapewnia jednocześnie moment obrotowy odpowiadający silnikom sześcio-cylindrowym. To również sprawia, że jest to najbardziej zwrotny ciągnik 200-konny dostępny na rynku."
 
Campbell Scott, dyrektor marketingu Massey Ferguson, dodaje, że S-Effect w ciągniku MF został przekuty w najbardziej nowoczesne wzornictwo i rozwiązania techniczne, oznacza to, że MF 6718 S oferuje ulepszenia w każdej dziedzinie. "Wynika z tego pionierska moc, lekkość i kompaktowe podejście Massey Ferguson do kategorii ciągników o mocy do 200 KM, co sprawia, że ciągnik jest zdolny zarówno do ciężkich prac, jak tez prac lżejszych czy bardziej precyzyjnych, jak np. załadunek towarów.