» LUCAS


Firma LUCAS jest jednym z największych na francuskim rynku producentów maszyn do zadawania pasz oraz ścielenia słomy. W ofercie dostępne są maszyny zawieszane, półzawieszane, przyczepiane i samojezdne. W zależności od potrzeb użytkownika i potrzeb danego gospodarstwa hodowlanego można wybrać odpowiedni model oraz jego wyposażenie.

Powstała w 1971 roku rodzinna firma Lucas specjalizuje się w produkcji maszyn do zadawania pokarmów dla zwierząt oraz ścielenia słomy. Jest jednym z najważniejszych francuskich producentów tego typu maszyn. Posiada 2 fabryki, w których są produkowane wozy paszowe oraz ścielarki. Firma Lucas G. zatrudnia 150 pracowników oraz posiada 215 dystrybutorów swojej marki na całym świecie.


Wozy paszowe - różne modele: wozy paszowe z pionowymi ślimakiem, wozy paszowe z poziomym mieszadłem łopatowym, z funkcjami dodatkowymi jak np. ścielenie słomą. 


Maszyny do ścielenia słomą (ścielarki) oraz maszyny wielofunkcyjne: do ścielenia słomą, do zadawania paszy, z funkcją cięcia, z wycinakiem, itp.