» seria 300 plus

 
Zbiory dobre - wszystko dobrze.
Sukces dzięki ciągłości - to motto firmy Kemper,
numerem 1 w dziedzinie bezrzędowych przystawek koszących.

Know-how i doświadczenie są podstawą dla innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości. Od ponad 100 lat zajmujemy się rozwojem, produkcją i dystrybucją najwyższej klasy technologii dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

„Made in Germany” jest dla nas więcej niż tylko znakiem jakości. Na 100 000 m2 terenie zakładu w Münsterland firma Kemper zatrudnia około 250 pracowników. Rozwój, opieka nad klientem i produkcja są u nas ze sobą bardzo ściśle powiązane. Jest to gwarancją ciągłego postępu naszych produktów.Przystawki Kemper serii 300plus koszą z dużą prędkością obrotową szybko i bez kompromisów. Do 12 rotorów koszących pozwala na zastosowanie w przypadku najróżniejszych upraw - bez względu rozstaw rzędów. Dzięki tej bezrzędowej technice zbierania, można wjeżdżać na pole z każdej strony, co jest wielkim plusem w przypadku leżącej kukurydzy. Jednolite doprowadzanie zbieranego materiału w kierunku wzdłużnym do sieczkarni oraz czyste łączenie w wiązki za pomocą specjalnych stopniowych bębnów pozwala na pełne wykorzystanie sieczkarni. Seria 300plus oferuje najwyższą produktywność przy maksymalnej jakości sieczki na każdej szerokości bębna sieczkarni.


Dostępne modele Kemper serii 300plus:

Przystawka 360plus

Szerokość robocza 6,00 m, Szerokość transportowa
2,98 m.


Przystawka 375plus

Szerokość robocza 7,50 m, Szerokość transportowa
3,30 m. 


Przystawka 390plus

Szerokość robocza 9,00 m, Szerokość transportowa
3,30 m.
   KEMPER - gotowy do użycia o każdej porze roku!

Wysoka rentowność i szerokie możliwości zastosowań to cechy wyróżniające przystawki firmy Kemper. Przy pomocy przystawek firmy Kemper można zbierać wiele roślin cienkołodygowych przeznaczonych do produkcji pasz i biogazu. Nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych ten bezrzędowy system zbierania z szybko pracującymi rotorami pozwala na bezproblemowe koszenie na całej szerokości roboczej. Rotory koszące z wymiennymi segmentami i specjalnymi zgarniakami spełniają wszystkie warunki do osiągnięcia najlepszych wyników zbiorów.
     
Przystawki firmy Kemper seria 300 plus mają szeroki zakres zastosowania. Można nimi zbierać: kukurydzę, sorgo, słonecznik, całe rośliny zielone (GPS), rzepak, trawa Pampas.  

Mała szerokość transportowa i inteligentne składanie przystawki zapewniają doskonała widoczność. Zewnętrzne rotory tnące w modelach 345 plus, 360 plus i 375 plus są hydraulicznie składane do szerokości transportowej 3 m, w modelu 390 plus szerokość transportowa po złożeniu wynosi 3,3 m.

Nie tylko w polu seria 300 plus jest innowacyjną, również w ruchu drogowym przystawki mają bardzo widoczne plusy. Dzięki wbudowanemu oświetleniu i składanemu skrzydłu ( od 375 plus) kierowca ma doskonały widok na drogę. Wysoka zwrotność i zoptymalizowana masa urządzenia dodatkowo ułatwiają transport.
Dodatkowe podwozie transportowe zapewnia komfort i automatycznie maksymalne bezpieczeństwo oraz spełnia najsurowsze przepisy ruchu drogowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowca ma doskonałą widoczność na drogę. Zoptymalizowana waga i zwrotność ułatwiają również transport. Gdy przystawka jest złożona dwie osłony bezpieczeństwa są auotmatycznie składane po obu stronach maszyny. Zintegrowane oświetlenie jest automatycznie podłączone. Kierowca nie musi opuszczać kabiny co pomaga zaoszczędzić cenny czas. Przystawka jest szybko gotowa do pracy co prowadzi do zwiększenia wydajności. Podwozie transportowe jest dostępne dla przystawek 8, 10 i 12 rzędowych serii 300 plus dedykowanych do sieczkarni Claas Jaguar serii 900.